FILMA HORROR ME TE FRIKSHEM FULL MOVIE

I remember when I was in college high school we used to rent a movie each week. Well ,that’s a candy. Posted by eni at Saturday, July 07, Reactions: View my complete profile. I’ve been years old when I first watched it and I don’t remember many things , but I guess it was a Scandinavian movie. Nen pullazet e Parisit, Milioni dhe Liria na perket ne dhe 4 korrik. Isn’t there any movie you are afraid of for God’s sake?

I always have felt they bear something evil under their shining beauty and happy smiles. Miq na shkruani per filmat e frikshem qe ju kane bere pershtypje ose qe frikesoheni sa here i shihni! I feel I’m hearing you asking: Horror films are nothing for me , seriously. Si mbaron ai filmi se s’e mbaj mend. Bema kabull qe te zura vend, e bej punet e mi j a ne konak t’tend!

Por u deshen 90 vjet qe kinemaja te arrinte nivelin e sotem. I feel I’m hearing you asking: I always have felt they bear something evil under their shining beauty and happy smiles. The dolls start crying. Proud Founder of Independentphotos Group!

Nga filmat e frikshem “Birds” e Hitchcock-ut po qe me kall daten. This work is under protection!

  DANGWA PILOT EPISODE

He te kam rixha, vir doren ne zember! I don’t watch many horror movies too.

Keto lloj filmash kane filluar te prodhohen qe para shume vitesh, pra qe kur njerezit filluan te studionin ndjenjen e frikes. View my complete profile.

Nuk me kujtohet ndonje film ne vecanti qe ta permend ketu. Open air theatre Questionnaire – Which movies scare you to death?

Filmi – Wikipedia

We had a “cinema night” each day of the week. Follow this blog with bloglovin. Nuk kam arritur ta shoh ansnjehere te terin nga fillimi ne fund. Posted by eni at Saturday, July 07, Reactions: And the movie’s music and scenes cut was really disturbing.

Yep, Eni, I remember that movie perfectly.

Semum (2008) Përkthim SHQIP

Newer Post Older Post Home. Tani do fleje e qete Enka: At least one can be harrased while watching them. Shfaqja e pare filmike u be ne vitin ,nga vellezerit franceze Lymier. Oh they make me lough loudly Proud Admin of Albanian Photographer’s Group. Ishte njera nga shpikjet me te medha te shekullit,por filmit te asaj kohe i mungonte zeri.

I have controlled this movies from the imdbbut I have found nothing: If I gave you a ticket–Nese do te jepja nje bilet Me nje kamer me 12 frame ne second i titulluar Roundhay Garden Scene.

  RUBYLITH FILM UK

Horror – FilmaTV | Filma me Titra Shqip HD

Vrikshem ndjenje behet akoma me e vecante me faktin qe shikuesi gjithmone e di se cfare e pret personazhin, prandaj dhe pret ne ankth veprimin e tij te drejte apo te gabuar. I’ve been to cities in 17 countries. I remember when I was in college high school we used to rent a movie each week. I just laughed at those films. Si mbaron ai filmi se s’e mbaj mend. Mos kushedi e di gje titullin e nje filmi gjerman qe e ka pas dhene Tirana hotror fillim te viteve 90?

Ne Paris ky film u dha neper kinema per rreth nje vit dhe solli rreth 8. Miq na shkruani per filmat e frikshem qe ju kane bere pershtypje ose qe ful sa here i shihni!